perm_phone_msgSaldırı altında mısınız? 0312 512 4375

Dikkat Çekici

today15 Haziran 2021

Basın Duyuruları admin

DEEPCASE, TÜRKİYE’DEKİ VE BÖLGEDEKİ ADLİ BİLİŞİM VE OLAY MÜDAHALESİ OPERASYONLARINI GENİŞLETMEK İÇİN BINALYZE İLE İŞ ORTAKLIĞI SAĞLADI

Ankara, Türkiye – 15 Haziran 2021 Türkiye’nin ve bölgenin siber güvenlik ekosisteminde oldukça saygın bir yere sahip olan ve müşterilerine; adli bilişim ve olay müdahalesi, tehdit avcılığı ve tehdit istihbaratı alanlarında kapsamlı hizmetler ve çözümler sunan Deepcase, adli bilişim ve olay müdahalesi alanında sahip olduğu vizyoner bakış açısıyla kurumların ihtiyaç [...]


DEEPCASE, BÜYÜYEN TÜRKİYE SİBER GÜVENLİK PAZARINDAKİ OPERASYONLARINI GENİŞLETMEK İÇİN VMRAY İLE İŞ ORTAKLIĞINA VARDI

Basın Duyuruları admin today9 Eylül 2020

Background
share close

Ankara, Türkiye – 9 Eylül 2020

Türkiye’nin siber güvenlik ekosisteminde oldukça saygın bir yere sahip olan ve müşterilerine; adli bilişim ve olay müdahalesi, tehdit avcılığı ve tehdit istihbaratı alanlarında kapsamlı çözümler sunan Deepcase, otomatize zararlı yazılım analizi ve tespiti alanında eşsiz bir teknolojiye sahip olan dünya lideri VMRay ile oldukça stratejik bir iş ortaklığı anlaşmasına vardı.

Deepcase’in sunduğu uçtan uça siber güvenlik hizmetlerinde müşterilerinin karşılaştıkları yeni ve karmaşık tehditlere karşı güvenlik ve tespit düzeylerinin bu iş ortaklığı ile beraber endüstri lideri olan VMRay ile arttırılmasını sağlanacaktır.

Deepcase şirketinin kurucusu ve CEO’su Gökmen Güreşçi; “Siber suçlular ve gelişmiş saldırı grupları gerek dünya çapında gerekse ülkemize karşı gerçekleştirdikleri ve her geçen gün genişlettikleri siber saldırılarında, sistemlerinize ve ağlarınıza sızmak için sürekli yeni ve yaratıcı yollar bulmaktadırlar. Her gün kendilerini geliştiren bu tehditlere karşı geleneksel teknolojiler aracılığıyla mücadele etmek imkânsız bir hâl almaktadır. Eğer gelecekteki bir veri sızıntısı raporunda yer almak istemiyorsanız, artık geçmişte kalmış eski teknolojilerle uğraşmak yerine; alanında lider, yenilikçi ve çağın gerekliliklerine uygun şekilde kapsamlı ve kusursuz olarak tehditleri tespit edip analiz edebilecek otomatize bir çözüme ihtiyacınız vardır.” diye belirtti.

“VMRay’in alanında en iyisi olan çözümlerini esnek bir şekilde müşterilerimizin sahip oldukları ortamlarıyla bütünleştirebiliyoruz. Bu da siber güvenlik operasyonları gerçekleştiren ekiplerin hızlıca gelişmiş tehditleri tespit edebilmesini ve saldırganların ağlarınıza sızıp geçirdikleri süreyi kısaltabilmelerini sağlıyor. Dolayısıyla VMRay ile böyle bir ortaklığa varmamızdan şirketimiz ve müşterilerimiz adına oldukça memnunuz.” diye de sürdürdü.

VMRay Avrupa Kanal Yöneticisi Lara Maier ise “Bu iş ortaklığı ile büyüyen Türkiye siber güvenlik pazarında VMRay’in de güçlü bir şekilde yer almasını sağlayacak olan ve özellikle DFIR ve tehdit istihbaratı alanlarındaki uzmanlıkları sebebiyle Türkiye pazarı için en mükemmel iş ortağımızı bulduk.” diye aktardı. “Bu iş ortaklığı Temmuz 2020’den beri sürdürdüğümüz iş ortaklığı programımızın devam etmekte olan ivmesini ciddi bir şekilde gösteriyor ve Deepcase’in aramıza katılmasından ve önümüzdeki yıllarda gerçekleştireceğimiz yeni iş fırsatlarından büyük bir heyecan duymaktayız.”

Yazar: admin

Önceki yazı

today15 Haziran 2020

insert_link share
close

Genel admin

GLOBALSAVUNMA Dergisi’nde yer aldık

“ASİMETRİK SAVAŞIN YENİ BOYUTU: SİBER SAVAŞLAR” kapak konusuyla Mayıs 2020 tarihinde yayınlanan Global Savunma Dergisi için şirket olarak siber savaşlar konusunda bir makale kaleme aldık. Makaleye erişmek için tıklayınız


İşçi Blokları Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:57 Regnum Sky Tower

K:16 D:47

Çankaya / AnkaraŞirket


İletişim

Bizi Takip Edin